PDF
Drukuj
E-mail
M-Class Mark II M4308M-Class Mark II M4308

Drukarka etykiet M-Class Mark II M-4308

Availability:in stock 1 item(s)
Product Code:0017

M-Class Mark II M-4308

Drukarki etykiet M-Class Mark II należą do grupy typowo przemysłowych urządzeń o wszechstronnym zastosowaniu. Zostały zaprojektowane do pracy w różnych środowiskach, zarówno w biurach jak i w przemyśle. M-Class to doskonałe rozwiązanie zarówno dla niewielkich firm jak również dużych przedsiębiorstw. Dzięki tym drukarkom możliwy jest nadruk na wszelkiego rodzaju materiałach w doskonałej jakości (etykiety, przywieszki, wszywki tekstylne etc.) zarówno metodą termiczną jak i termotransferową przy wykorzystaniu taśm barwiących. Drukarki są dostępne w zależności od modelu z głowicami o rozdzielczości 203 i 300 dpi. Dzięki modułowej konstrukcji drukarek możliwa jest instalacja dodatkowych opcji takich jak: nóż, nawijak wewnętrzny czy mechanizm podawania pojedynczych etykiet. Drukarki wyposażone są w porty USB, RS232 oraz LPT (Centronics), dzięki czemu mogą pracować w różnych aplikacjach. Możliwa jest również komunikacja poprzez sieć LAN oraz Wi-Fi. Możliwa jest również samodzielna praca drukarki bez podłączenia do komputera w modelach M-4210 oraz M-4308 (dzięki wykorzystaniu oprogramowania w środowisku MCL) jak również możliwość druku i kodowania etykiet RFID - UHF&HF.Do drukarek

SPECYFIKACJA TECHNICZNA M-4308

  • Rozdzielczość: 300 dpi
  • Technika druku: termiczny/termotransferowy (opcja)
  • Szybkość druku: 203 mm/sek.
  • Szerokość druku: 108 mm
  • Szerokość etykiet: 19 - 118 mm
  • Pamięć: 16MB DRAM, 4MB Flash
  • Moduł RFID: dostępny jako opcja

Datamax O’Neil dołączane jest darmowe oprogramowanie Bar Tender Ultra PL, działające na platformie Windows. Przy jego pomocy można tworzyć w bardzo prosty sposób dowolne projekty etykiet, zawierające tekst, grafikę, kody kreskowe etc.

 

 

 

Kategorie

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienie o nowościach w serwisie, poinformuj nas o tym zgłaszając swój adres e-mail do naszej subskrybcji.