PDF
Drukuj
E-mail
DN01aDN01a

Przemysłowy dyspenser etykiet DN01

Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:0001

 Dyspenser etykiet serii DN01 jest typowo przemysłowym podajnikiem etykiet samoprzylepnych, ułatwiającym etykietowanie produktów w każdej branży produkcyjnej. Dzięki możliwości programowania czułości czujnika może być stosowany dla etykiet o dowolnym kształcie, zarówno jedno, wielokolorowych jak również transparentnych.

 

Podajnik może działać zarówno w trybie ręcznym, poprzez naciśnięcie klawisza ESC lub pedału oraz w pełni automatycznym. W tym trybie po zabraniu odklejonej od podkładu etykiety automatycznie wysuwana jest następna. Dyspenser jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny i oprogramowanie, dzięki któremu można zdefiniować kilka różnych długości etykiet jak również odczytać lub ustalić na liczniku liczbę etykiet do wysunięcia w zakresie od 0 - 9999 szt. Dyspenser jest dostępny w dwóch wersjach w zależności od max. szerokości etykiet - DN 01 (do 150mm), DN02 (do 210mm).

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Szerokość etykiet: do 150mm (DN01), do 210mm (DN02)
  • Średnica zewnętrzna roli: do 300mm
  • Średnica wewnętrzna roli: od 32mm z możliwością instalacji krążków dystansowych 40mm, 76mm lub większych.
  • Zasilanie: 110/230V

 

 

Kategorie

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienie o nowościach w serwisie, poinformuj nas o tym zgłaszając swój adres e-mail do naszej subskrybcji.