Nasze rozwiązania

Opracowujemy, projektujemy i wdrażamy unikatowe rozwiązania, opatentowane techniki etykietowania, znakowania i transportu, które są coraz szybsze i dokładniejsze, aby przedstawiały większa wartość dla naszych klientów. Jednym słowem są to spersonalizowane rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Co miesiąc, powstaje kilkadziesiąt ciekawych rozwiązań. Oto najciekawsze z nich:


Maszyną stycznia 2017 zostaje ALcode.

maszyna mca 0117Kilka takich urządzeń zostało dostarczonych do dostawcy usług logistycznych w branży zabawek, który właśnie uruchomił nowe centrum dystrybucyjne w północnej Europie.

Klient potrzebował wydrukować i nakleić etykiety na kartony przyjeżdżające ze stref konfekcjonowania. Maszyny musiały nie tylko wydrukować właściwe dane i nanieść je w trybie 1:1, ale także poradzić sobie z różnymi wielkościami kartonów. Maszyna musiała także posiadać wytrzymałą konstrukcję żeby poradzić sobie z pracą 24/7.

Dostarczone maszyny ALcode zostały podłączone pod informatyczny system Klienta, który wysyła do maszyn właściwe dane oraz zatrzymuje kartony pod aplikatorami. Urządzenia są wyposażone w aplikatory AC10 które nanoszą etykietę na górę kartonu automatycznie dostosowując sie do różnych wysokości opakowania. Po prawidłowym wykonaniu cyklu etykietowania - maszyna automatycznie informuje o tym fakcie system nadrzędny i jest gotowy na oznakowanie kolejnego kartonu.