Jak pracujemy?

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, która poza produkcją i dystrybucją urządzeń obejmuje także: szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferowane przez nas produkty są trwałe i niezawodne. Zostały zaprojektowane, aby sprostać ciężkim warunkom panującym w przemyśle.

Oferowany przez nasza firmę nowoczesny sprzęt to owoc długoletniego doświadczenia w zakresie instalacji i serwisu urządzeń znanych na całym świecie producentów jak np. ALTECH, HSA Systems, KBA-Metronic, MACSA id., Novexx, Datamax O"Neil, Datalogic , LENZE, SICK, Shneider, etc.


Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku poszukujemy innowacyjnych rozwiązań w kategorii produktów i systemów dostosowanych do każdej branży produkcyjnej.

Opracowujemy, projektujemy i wdrażamy unikatowe rozwiązania, opatentowane techniki etykietowania, znakowania i transportu, które są coraz szybsze i dokładniejsze, aby przedstawiały większa wartość dla naszych klientów. Jednym słowem są to spersonalizowane rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wsród wielu naszych rozwiązań znajdziecie Państwo:

 • spersonalizowane linie produkcyjne
  podajniki kartoników, woreczków, blistrów, kopert
  drukarki hsa systems oparte na technologii hp wysokiej rozdzielczości
  drukarki bezdotykowe ink-jet- cij
  systemy znakowania laserowego
  systemy etykietowania produktów
  podajniki, dyspensery etykiet
  termotransferowe drukarki etykiet
  nawijarki, przewijaki, liczniki produktów
  przenośniki taśmowe, płytkowe, rolkowe
  przemysłowe skanery kodów kreskowych
  materiały eksploatacyjne
  oprogramowanie
  systemy inspekcyjno-wizyjne.